Wyjazd na obóz do Kęt

W dniu 21.08 tj poniedziałek Nasza drużyna wyjedzie na obóz do Kęt. Zbiórka 10:30 na stadionie przy boisku sztucznym, powrót około godziny 15.00 dnia 28.08 tj poniedziałek.
Od dnia jutrzejszego odbywają się przed obozowe treningi w Chorzowie zgodnie z planem zajęć który jest umieszczony na stronie ksstadion.com

Informacje Obóz

0. Dziecko na podróż zabiera kanapki tyle ile potrzebuje + wodę niegazowaną tyle ile potrzebuje nic więcej !

1. Każde dziecko które wymaga  podania leków podczas trwania obozu sportowego, musi posiadać z sobą  pisemną zgodę z dokładnym opisem dawkowania (co kiedy i w jakiej godzinie).

2. Przed wyjazdem proszę podać aviomarin i również zabezpieczyć go o tabletki na drogę powrotną, tutaj także napisać upoważnienie na podanie tabletki.

3. Uczestnik obozu powinien posiadać w kopercie 100 zł w 10 banknotach 10 zł

4.Komórki tak, sprzęt elektroniczny nie. Telefony komórkowe zaraz po przyjeździe zostaną zebrane i pozostawione w pokoju trenera, w godzinach wieczornych chłopcy otrzymają czas na wykonanie telefonu do rodziców.

5. Zabieramy sprzęt sportowy do 2 lub 3 treningów dziennie, kąpielówki w razie wyjścia na basen, i wszystkie potrzebne rzeczy

6. W razie pytań wszystkie dodatkowe szczegóły omówimy na zajęciach przed wyjazdem

7. Pierwsze mecze ligowe 5 września startujemy w 2 ligach, obecności i zaangażowanie będą w dużej mierze decydowały o grze zawodnika