Kontrakt Rodzica z Trenerem

Nie musisz być wielki by zacząć ale musisz zacząć by być wielkim”

„Stadion Śląski Heeeeej"

Kontrakt Trenera z Rodzicami.

Rodzic zobowiązuje się do:

1.Postaram się dostarczać moje dziecko 15minut przed Treningiem

2.Podczas zajęć nie będę kontaktował się z dzieckiem , będę zajmował miejsce wyznaczone przez Trenera . Koncentracja dziecka w tym wieku jest bardzo słaba i powinna skupić się na Trenerze i czynnościach Treningowych.

3. Będę pamiętał aby moje dziecko zjadło ostatni posiłek na godzinę przed Treningiem , Meczem , Turniejem.

4. Podczas rozgrywania meczów , powstrzymuję się od udzielania wskazówek mojemu dziecku , bo mam zaufanie do trenera prowadzącego.

5. Ufam Trenerowi. Nie prowadzę dziecku jako rodzic indywidualnego treningu, Powoduje to zmęczenie ,,materiału’’ , zniechęcenie do piłki nożnej , DZIECKU TRZEBA DAWKOWAĆ OBCIĄŻENIE TRENINGOWE!

6. W przypadku nieobecności lub przewidywanym spóźnieniu na Trening , Mecz lub Turniej itd. Powiadomię o tym Trenera telefonicznie.

7. Zobowiązuje się do regularnego opłacania miesięcznej składki.

8. Wspieram dziecko w realizacje jego marzeń . Poprzez dobre słowo i czyny. Jestem dla niego podporą. Dbam o jego rozwój . Motywuje go do pracy.

9. Stawiam sobie za cel rozwój dziecka poprzez jego pracę na treningach z Trenerem. Nie liczy się dla mnie liczba zajętych 1 miejsc i liczba pucharów na półce. Nie o to chodzi w piłce młodzieżowej ! Nastawiam się na rozwój dziecka nie na wynik sportowy.

10. Pamiętam o tym , że Trener mojego dziecka nie jest tylko nauczycielem. Jest także przyjacielem i kumplem naszych pociech.

11. Jeśli coś mnie niepokoi , coś mi się nie podoba lub coś mnie martwi w sprawach treningowych czy rozwojowych naszych dzieciaków itd. Przyjdę z tym do Trenera i porozmawiam .

12. Angażuje się w życie drużyny. Stale odwiedzam stronkę.

Przyczyniam się do tworzenia super atmosfery w drużynie!

13. Podczas meczu nie komentuje pracy arbitra. To też jest człowiek i ma prawo się

mylić.

14. Poinformuje Trenera o wszelkich sportach uzupełniających i dodatkowych zajęciach mojego dziecka.

Trener zobowiązuje się do :

1.Poświęcenia i oddania w pracy z dziećmi.

2.W maksymalnym stopniu wykorzystać własną wiedzę i umiejętności po to by rozwój dzieci był jak najlepszy.

3. Przestrzegać wszystkie obowiązki Trenera jak np. Nie spóźniać się na zajęcia.

4. Stale się rozwijać. Poszerzać swoją wiedzę.

5. Dbać o rozwój dzieci nie tylko ten sportowy ale również intelektualny.

6. Pomagać dzieciaką w realizacji ich marzeń.

7. Dbać o atrakcyjność i efektywność zajęć treningowych.

8.Tworzyć dobrą atmosferę w drużynie.

Podpisy:
Trener