Ostatni turniej w Chorzowie

Dnia 25.06 od godziny 10.00 Nasza drużyna weźmie udział w turnieju organizowanym przez Urząd Miasta w Chorzowie.
OBIEKTY MORiS „KRESY” UL. WOLNOŚCI 139   Podczas turnieju odbędzie się finał drużyn podwórkowych im Gerarda Cieślika.  W turnieju tym będzie możliwość również zgłoszenia drużyny rodziców. Każdy zespół wyznacza kilku reprezentantów drużyny. O sile zespołu rodziców będą stanowili opiekunowie powołanych chłopaków.
Zbiórkę ustalamy na 9.30  proszę  zabranie getrów butów, ochraniaczy dzieciaków i rodziców. Stroje dla obu ekip będzie miał z sobą trener.  W tym dniu odpowiedzialnym Trenerem za Nas będzie Michał Lutek.

Dziś stworzę drużynę rodziców i dam Państwu znać kto jest kapitanem itd...   Oraz przypominam o ognisku zakończeniowym w piątek godzin 18.15 bar Cappucino obok stadionu śląskiego.

Powołania

1. Grześka